V knize Vlastimila Otta se dočtete:
- Jak najít na svých webových stránkách chyby.
- Jak se těchto chyb zbavit.
- Jak poznat své čtenáře.
- Jak správně vytvářet obsah stránek.
- Proč nečekat na ajťáka a vydávat články bez něj.
- Jak vypadá kvalitní web.
Česká škola jako nezávislý školský zpravodajský portál publikuje články především k ožehavým školským tématům, jako je aktuálně inkluze, reforma financování regionálního školství, kariérní řád pedagogů, nebo jednotné přijímací řízení. Česká škola umožňuje necenzurovanou diskusi čtenářů.
Copyright © 2000-2015· Albatros Media a.s.
Theme by Brian Gardner · Bloggerized by Zona Cerebral and GirlyBlogger · Modified by J4W
4 komentářů:
Chvályhodný čin jak od autora pana Otta i české školy a příspěvek k předávání aktuálních informací v pravý čas. Tak by mělo fungovat školství.
Povedený text, srozumitelný i laikům, přehledný, stručný a přináší na první pohled samozřejmé ale mnohdy opomíjené rady.
Napadla mne taková pitomost. Jestli by mšmt nemohlo pro učitele třeba z nějakých fondů zafinancovat vícero titulů volně přístupných odborných e-knih pro různé předměty.
Ale možná radši ani ne. Když si vzpomenu, jak se zaplatily dva (tenkrát!) necelé miliony za brožuru pro zakladní úroveň školení sipvz, kterou by bez problémů spíchl průměrný bakalář věd informačních, a další dva (tenkrát!) necelé miliony padly na propagaci jejího rozšiřování, radši svých úvah zanechám. Ještě se toho nějaký vykuk chytne.
Luďku, že Vy si tajně myslíte na ty Hejného schody?!
Okomentovat